1000 TL Üzeri ÜCRETSİZ KARGO
Taze Soyulmuş Çanak Enginar 20 Adet
800,00 TL
1.000,00 TL
 
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Not:Gönderim süresi, hasat süresinde 3-5 gün iş günü sürebilir...

Taze mis kokulu Enginar!
Bayrampaşa çeşidimiz olan enginarlarımız yerli tohumdur. Ortalama 7-9 cm büyüklüğünde çanak dediğimiz ana meyvesine sahiptir. Diğer cinslere göre, çanak kısmı daha etli ve büyüktür. Bu özelliği ile ülkemizde çanak enginar tüketmek isteyenlerin ilk tercihidir. Eşsiz lezzeti ve kokusu kendine has görüntüsü en önemli özelliklerindendir. Yılın belli zaman aralıklarında hasat ederiz. 

Siparişlerinizi nasıl hazırlıyoruz?
Çanak enginar siparişlerinizi, 1 gün öncesinden hasat edip dinlendirdiğimiz enginarları, sipariş adetinize göre hazırlayıp (soyup) özenle paketliyor ve gönderiyoruz.

Enginarlarımızı nasıl yetiştiriyoruz?
Enginar fidelerimizi kendi bahçelerimizde yetiştiriyoruz. Yeni ekim yapacağımız bahçemizin toprağını işledikten sonra 1 metre ara ile fidelerimizin dikimini gerçekleştiriyoruz. Toprak hazırlığı yapmadan önce yanmış çiftlik gübresi ile topraklarımızı gübreliyoruz.  Derin sürülen topraklarımızda, enginar kökünün rahatça büyümesini ve gelişmesini sağlıyor, düzenli aralıklarla toprağı havalandırarak, kök hastalığını engelliyoruz. Enginarlarımızı damlama sulama sistemi ile sulayarak %50 su tasarrufu ediyor, doğal kaynaklarımızı koruyoruz.Bahçelerimizde kimyasal ilaç kullanmak yerine, insan sağlığını tehdit etmeyen önlemler alarak sağlıklı ve güvenli ürünler yetiştiriyoruz.

ÜRÜN YORUMLARI
Başlık :
Yorum :
Puan :
Kılçıksız
Tolga peköz
22.09.2021 13:24:07
enginarlarımız ulaştı özenle paketlenmiş ve kılçıksızdı teşekkür ederiz
Muhafaza
Misafir
19.07.2021 13:13:41
Konserve mi,yoksa geldikten sonra derin dondurucuda mı muhafaza edeceğim? Teşekkürler
Ro
19.06.2021 20:53:10
Hiç tereddütsüz sipariş verebilirsiniz
Kaliteli ürün özenli hizmet
Misafir
15.05.2021 19:23:29
Hiç tereddütsüz sipariş verebilirsiniz. Memnun kaldık ve hemen tekrar sipariş verdik. Teşekkürler emeği geçen herkese
kılçıksız
Fatma Nur GÜRAL
10.04.2021 21:55:41
enginarlarım geldi kılçıksız ve taze teşekkürler enginar bahçesi
büyük ve lezzetli
Misafir
20.02.2021 17:19:14
hiç kılçık çıkmadı, ayrıca en küçüğü 8 cm geldi
KALİTE BELGELERİMİZ
ISO 22000:2018
GMP İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI
HACCP
ISO 22000:2018(EN)
GOOD MANUFACTURING PRACTIES
HACCP(EN)
Besleyici ve lezzetli enginar tarifleri, enginar yemeği nasıl yapılır, enginarın faydaları nelerdir, enginar sipariş, enginar al, enginar satın al, en pratik enginar yemeği tarifi, enginar hangi hastalıklara iyi gelir, kalbi olan sebze enginar, bursa enginarı, taze enginar satın al, zeytinyağlı enginar nasıl yapılır, enginar nedir, enginar nasıl yapılır, enginar yemeği, enginar bitkisi, enginar nasıl yenilir, enginar tarifi, enginar çiçeği, enginar kalbi, enginar suyu, temizlenmiş enginar, enginar salatası, enginar nasıl yapılmalı, salamura enginar, temizlenmiş enginar, organik enginar, soyulmamış enginar, enginar dolması nasıl yapılır, enginar besin değerleri, enginar hasat takvimi, taze enginarları enginarbahcesi.com dan sipariş verebilirsiniz, enginar konservesi satın al, vakumlu enginar, dondurulmuş enginar, taze enginar fiyatı, taze enginar kalbi, sakız enginar, enginar nasıl soyulur, enginar sipariş ver, enginar hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara sayfamızdan yanıt bulabilir, taze taze dalından enginar satın alabilirsiniz.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri