1000 TL Üzeri ÜCRETSİZ KARGO
Çanak Enginar Konservesi 640 Gr (4 Kavanoz)
660,00 TL
876,00 TL
 
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Çanak Enginar 640 Gr Hakkında!
Ürünümüzün içerisinde 350gr süzme ağırlıkta, 6-7 adet çanak enginar içerir. Boyutları 6-8cm arasında farklılık gösterir. Ürünlerimizi kendi arazilerimizde yetiştiriyor, sezonun taze ve kılçıksız olarak hasat edip, İSO 22000, GMP ve HACCP sertifikalı tesisimizde işliyoruz.

Taze mis kokulu Enginar!
Bayrampaşa çeşidimiz olan enginarlarımız yerli tohumdur. Ortalama 7-9 cm büyüklüğünde çanak dediğimiz ana meyvesine sahiptir. Diğer cinslere göre, çanak kısmı daha etli ve büyüktür. Bu özelliği ile ülkemizde çanak enginar tüketmek isteyenlerin ilk tercihidir. Eşsiz lezzeti ve kokusu kendine has görüntüsü en önemli özelliklerindendir. Yılın belli zaman aralıklarında hasat ederiz. 

Siparişlerinizi nasıl hazırlıyoruz?
Çanak enginar siparişlerinizi, 1 gün öncesinden hasat edip dinlendirdiğimiz enginarları, sipariş adetinize göre hazırlayıp (soyup) özenle paketliyor ve gönderiyoruz.

Enginarlarımızı nasıl yetiştiriyoruz?
Enginar fidelerimizi kendi bahçelerimizde yetiştiriyoruz. Yeni ekim yapacağımız bahçemizin toprağını işledikten sonra 1 metre ara ile fidelerimizin dikimini gerçekleştiriyoruz. Toprak hazırlığı yapmadan önce yanmış çiftlik gübresi ile topraklarımızı gübreliyoruz.  Derin sürülen topraklarımızda, enginar kökünün rahatça büyümesini ve gelişmesini sağlıyor, düzenli aralıklarla toprağı havalandırarak, kök hastalığını engelliyoruz. Enginarlarımızı damlama sulama sistemi ile sulayarak %50 su tasarrufu ediyor, doğal kaynaklarımızı koruyoruz.Bahçelerimizde kimyasal ilaç kullanmak yerine, insan sağlığını tehdit etmeyen önlemler alarak sağlıklı ve güvenli ürünler yetiştiriyoruz.

#enginar #siparişi #enginarbahcesi #enginarsatış #enginardolması #zeytinyağlıenginar #enginarkalbi #bursaenginarı
ÜRÜN YORUMLARI
Başlık :
Yorum :
Puan :
konserve
hasan aysoy
17.06.2021 09:24:01
çanakların boyutları iriydi ve tam istediğim gibi bahçelerin görüntüsü harika bir gün ziyaret edeceğiz . inş
KALİTE BELGELERİMİZ
ISO 22000:2018
GMP İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI
HACCP
ISO 22000:2018(EN)
GOOD MANUFACTURING PRACTIES
HACCP(EN)
Besleyici ve lezzetli enginar tarifleri, enginar yemeği nasıl yapılır, enginarın faydaları nelerdir, enginar sipariş, enginar al, enginar satın al, en pratik enginar yemeği tarifi, enginar hangi hastalıklara iyi gelir, kalbi olan sebze enginar, bursa enginarı, taze enginar satın al, zeytinyağlı enginar nasıl yapılır, enginar nedir, enginar nasıl yapılır, enginar yemeği, enginar bitkisi, enginar nasıl yenilir, enginar tarifi, enginar çiçeği, enginar kalbi, enginar suyu, temizlenmiş enginar, enginar salatası, enginar nasıl yapılmalı, salamura enginar, temizlenmiş enginar, organik enginar, soyulmamış enginar, enginar dolması nasıl yapılır, enginar besin değerleri, enginar hasat takvimi, taze enginarları enginarbahcesi.com dan sipariş verebilirsiniz, enginar konservesi satın al, vakumlu enginar, dondurulmuş enginar, taze enginar fiyatı, taze enginar kalbi, sakız enginar, enginar nasıl soyulur, enginar sipariş ver, enginar hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara sayfamızdan yanıt bulabilir, taze taze dalından enginar satın alabilirsiniz.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri